Aitäh, et külastad L’Oréal Paris' veebilehte. Hindame sinu usaldust ja oleme loonud selle privaatsuse ning küpsiste kasutamise kirjelduse, kus anname detailse ülevaate, kuidas L'Oreal Paris ("meie") kogub, kaitseb, jagab ning kasutab sinu andmeid meie platformidel, veebilehtedel, sotsiaalmeedia kanalites, mobiiliäppides ("Veebileht"). Veebilehe kasutamisega annad sa nõusoleku nende privaatsuse ja küpsiste põhimõtete rakendamiseks allpool kirjeldatud viisidel.

 • Informatsiooni kogumisest

 • Sa võid külastada ja vaadata meie veebilehti isiklikke andmeid meiega jagamata. See võib aga piirata sinu juurdepääsu teatud funktsioonidele ning tootepakkumistele. Isiklikud andmed või isikuandmed (informatsioon, mida saame kasutada sinu isiku identifitseerimiseks), mida sa meiega jagad, võivad olla su nimi, e-mail, telefon, kodune aadress, demograafilised andmed (postiindeks, vanus) ning ostuinformatsioon (krediitkaardi number või pangakonto), juhul kui soovid osta tooteid. See, milliseid isiklikke andmeid me täpselt kogume, võib sõltuda sellest, milliseid veebilehe funktsioone sa kasutad. Kui sa registreerud meie veebilehel, osaled kampaaniates või liitud uudiskirjaga, siis me kogume ja säilitame asjakohast informatsiooni sinu isiku kohta. Me võime küsida ka lisainformatsiooni sinu kohta, näiteks demograafilis andmeid (vanus, sugu) või tooteelistusi ja huvisid. 
  Seadmete identifitseerimine: L’Oréal Paris veebileht kogub automaatselt informatsiooni sinu IP aadressi kohta või teisi unikaalseid informatsioonikilde (""Seadmete identifitseerija"") arvuti, mobiili või teiste seadmete (Ühiselt: ""Seadmed"") kohta, mida sa kasutad meie veebilehe külastamiseks. Seadme identifitseerija on number, mis määratakse automaatselt sinu seadmele kui sa külastad veebilehte või sisened selle serveritesse. Meie arvutid identifitseerivad sinu seadme just selle informatsiooni põhjal. Võime kasutada seadmete indentifitseerijaid, teise informatsiooni hulgas, meie serverite probleemide tuvastamiseks, trendide analüüsimiseks, kasutajate veebiharjumuste jälgimiseks, sinu ja su ostukorvi identifitseerimiseks. Samuti võime kasutada seda infot laiemapõhjalise demograafilise analüüsi tarbeks.
  Facebook: Sul on võimalik registreeruda ja siseneda veebilehe kasutajakontosse enda sotsiaalmeedia kanaleid kasutades, sh Facebooki konto abil. Kui sa kasutad enda sotsiaalmeedia kontot meie veebilehele sisenemiseks, siis sa saad kasutada veebilehe teatud sotsiaalseid funktsioone. Facebooki abil sisenemiseks küsib Facebook su käest luba jagamaks teatud isiklikke andmeid enda Facebooki kontolt meie veebilehega. Nende andmete hulka võib kuuluda sinu eesnimi, perekonnanimi, sugu, profiilipilt, sõprade nimekiri, link sinu Facebooki profiilile, meeldimised ja teised andmed, mis on osa nii sinu kui su sõprade Facebooki profiilidest. Neid andmeid kogub Facebook, mis jagab neid andmeid meiega Facebooki enda privaatsustingimuste alusel. Sa võid seda informatsiooni, mis Facebook meiega jagab, kontrollida enda Facebooki kasutaja privaatsussätteid seadistades. 
  Andmed, mida kogume automaatselt mobiiliäppides: mõned meie mobiiliäpid kasutavad geograafilise asukoha identifitseerimise teenust, et pakkuda sulle asukohapõhiseid teenuseid, näiteks poodide asukohta, kohalikku ilma, kampaaniapakkumisi ja teisi personaalseid pakkumisi. Mõned meie mobiiliäpid kasutavad automaatsete teadete funktsiooni ehk "push notifications".Enamus mobiilseid seadmeid lubavad sul asukoha identifitseerimise või automaatsete teadete funktsioonid välja lülitada. Kui sa lubad enda asukohta identifitseerida, siis me kogume infot sinu lähima Wi-Fi ruuteri ja mobiilimasti ID kohta, et pakkuda sulle kohalikke teenuseid, mitte sind identifitseerida. 
  Veebilehe kasutamise informatsioon: L’Oréal ja kolmandad osapooled võivad kasutada erinevaid tehnoloogilis lahendusi nii passiivselt kui automaatselt, et koguda informatsiooni veebilehe kasutamise kohta ("Kasutamise andmed"), sh sinu veebilehitseja tüüp, nutiseadme tüüp, operatsioonisüsteem, äpi versioon, sulle kuvatud leheküljed, lehekülje külastamise pikkus, eelnevalt külastatud leheküljed ning lehekülje funktsioonide kasutamine. See statistiline informatsioon aitab meil aru saada, milline info on veebilehel kasutajate jaoks põnev ja päevakohane, et me saaksime luua parimat sisu. 
  Küpsised: nii nagu paljud veebilehed, kasutame ka meie küpsiseid ehk "Cookies". Need on väikesed infokillud, mis salvestatakse sinu seadmesse veebilehtede külastamisel, et muuta sinu kasutajakogemus personaalsemaks, sh kuvada reklaame. Küpsiseid võidakse kasutada ka sinu isiku sidumiseks sotsiaalmeedia lehekülgedega (nt. Facebook ja Twitter) ning, sinu soovi korral, meie veebilehe ja sotsiaalmeedia kanalite omavaheliste interaktsioonide ühendamiseks. Kasutame küpsiseid "Soovita sõbrale" funktsiooni rakendamiseks ja soovituskampaaniate korraldamiseks. Kasutame küpsiseid jälgimaks sinu L'Oreali tootesoovitusi sõpradele ning kontrollimaks, kas "sõber" on sooritanud ostu. Sellisel juhul on võimalik soovitajal saada ka auhind või eripakkumine. Meie või meie partnerid võivad saata sinu seadmesse sarnaseid infokilde turvalisuse eesmärkidel, veebilehe külastamise jälgimiseks ja kasutajakogemuse personaliseerimiseks (näiteks saad valida, millised reklaamid või pakkumised on sulle kõige sobivamad lähtudes sinu huvidest, eelistustest, asukohast ja demograafilisest taustast).
  Kui sa ei soovi küpsiseid enda seadmesse salvestada, siis sa võid muuta enda veebilehitseja seadeid nii, et küpsiste salvestamise hetkel saad sa hoiatuse, mis lubab küpsistest loobuda; või koguni võid veebilehitsejas automaatselt küpsiste salvestamisest loobuda. Palun pea meeles, et sellisel juhul ei saa me pakkuda sulle täielikku teenust, sest me pole võimelised sind identifitseerima ja kasutajakontoga siduma. Lisaks ei pruugi toote- ja kampaaniapakkumised olla sulle sobilikud. 
  Pikslid või veebimajakad: me kasutame ka veebimajakaid või piksleid, mis on läbipaistvad graafilised pildid. Need on paigutatud veebilehele või uudiskirja ning need annavad meile märku, et veebilehte või e-maili on vaadatud või paluvad informatsiooni kuvada teisest serverist. Need võivad edastada meile informatsiooni, kui sa avad meie uudiskirja. 

 • Informatsioon kolmandatelt osapooltelt

 • Võime saada sinu andmeid ka kolmandatel osapooltelt, kui sa kasutad nende teenust, kus on meie tooted või pakkumised, ja oled nõus meie infot saama. Sa võid osaleda ka kolmandate osapoolte äppides või sotsiaalmeedia kanalites, läbi mille annad sa meile loa koguda (või kolmandale osapoolele jagada) sinu isiklikke ja veebiharjumuste andmeid. Võime saada informatsiooni ka kolmandatelt osapooltelt väljaspool eelpool mainitud funktsioone, näiteks andmeid seotud turunduse või demograafiliste näitajatega, et luua sisu, mida peame ainult sulle huvipakkuvaks ning vajadustele vastavaks. Võime täiendada andmeid sinu kohta läbi kolmandate osapoolte eesmärgiga sinu paremaks teenindamiseks, sulle sobiliku sisu loomiseks ja sinu vajadustele vastavate pakkumise tegemiseks. Kui me kombineerime sellised andmed veebilehelt kogutud andmetega, siis selline teave rakendub käesolevate privaatsustingimuste raames juhul, kui me ei ole teisit täpsustanud. 

 • Andmete kasutamine ja jagamine

 • L’Oréal Paris kasutab sinu kohta kogutud andmeid ärilistel eesmärkidel, sh sinu küsimustele ja soovidele vastamiseks; veebilehtede funktsioonide juurdepääsu tagamiseks; isiku identifitseerimiseks; toodete ostude läbiviimiseks; informeerimaks sind sinu konto ja veeilehe tegevuste kohta; saatmaks sulle teateid L’Oréal Paris privaatsutingimuste muudatustest; sisu, reklaamide ja pakkumiste kohandamiseks vastavalt sinu vajadustele; veebilehe arendamiseks ja ärisiseste eesmärkidel; garanteerimaks sulle sotsiaalmeediakontoga sisselogimise ja tegevuste jagamiseks sõpradega sotsiaalmeedia kontol, näiteks Facebookis läbi äppide ja tehingute sooritamise. Vastavalt nendele privaatsustingimustele ei jaga me ilma sinu loata sinu isiklikke andmeid kolmandate osapooltega. Võime jagada kolmandate osapooltega mitte-isiklikke andmeid, näiteks kasutajate agregeeritud statistikat, demograafilisi andmeid, veebilehe kasutamise informatsiooni. Me võime jagada sinu informatsiooni vastavalt selles privaatsuspoliitkas ettenähtud tingimustel:
  Kolmandatele osapooltele, kes jagavad teenuseid meie palvel: me võime jagada sinu personaalset informatsiooni kolmandate osapooltega, kes tegutsevad meie palvel (või meie partnerite palvel), näiteks teenusepakkujatega, kes majutavad ja haldavad meie veebilehti, analüüsivad andmeid, vahendavad toodete ostmist ja makseprotsesse, viivad läbi tellimusi või pakuvad teenuseid klientidele; sponsoritega või teiste kolmandate osapooltega, kes vahendavad meie kampaaniaid, võistluseid, loosimisi, küsitlusi või osalevad nendes ning abistavad turundustegevuste ja kampaaniate korraldmisega. Sinu isiklikku informatsiooni võivad kasutada meie või meie tütarettevõtted, filiaalid, sponsorid, partnerid, reklaamibürood või mõni teine kolmas osapool, et anda sulle tooteinformatsiooni ja kampaaniapakkumisi, mis aitavad meie veebilehte hallata ja opereerida; või teistel eesmärkidel, mis on seotud meie äri juhtimisega, sh (kuid mitte nendega piirdudes) tellimuste täitmiseks, kampaaniapakkumisteks ja sisu haldamiseks. 
  Sinu nõusolek enda personaalse informatsiooni jagamiseks: L’Oréal Paris veebilehtede külastamise ajal on sul võimalus saada informatsiooni või turundusmaterjale kelleltki teiselt; ning nõustuda enda informatsiooni jagamisega kolmandate osapooltega, sh sotsiaalmeedia kanalitega nagu Facebook või Twitter. Kui sa nõustud enda isikuandmete jagamisega kolmandatele osapooltele, siis sinu andmed edastatakse kolmandatele osapooltele ning neid kasutatakse vastavalt nende osapoolte privaatsusreeglitele ja ärivõtetele. 
  Kui sa ühendad enda L’Oréal Paris' konto Facebookiga, siis me jagame sinu Facebooki kasutajanime ja profiilipilti teiste L’Oréal Paris veebilehe kasutajatega. Teised kasutajad võivad vaadata sinu profiili ja ostude ajalugu L’Oréal Paris veebilehtedel ning sinu tegevusi veebilehel võidakse automaatselt jagada Facebooki ajajoonel ja sinu Facebooki sõpradega L’Oréal Paris veebilehtedel. Avalikustame sinu isikuandmed juhul, kui oled andnud nõusoleku enda tegevuste kajastamiseks Facebooki ajajoonel. Informatsioon, mida jagatakse Facebooks, jagatakse sellel Facebooki profiilil, mida kasutati L’Oréal Paris' veebilehel sisselogimiseks. Sel, või mõnel muul viisil ja tegevusest kogutud andmeid Facebooki platformil,  kasutab Facebook vastavalt nende endi privaatsuspoliitikale. Meie informatsioonikasutust reguleerivad käesolevad privaatsussätete tingimused. Sa saad aru ja nõustud sellega, et pead läbi lugema mõlemate lehekülgede privaatsuse tingimused, et enda Facebookile esitatud andmeid töödelda või kustutada. Kui sa ei soovi, et selline andmete kasutamine leiaks aset, siis sa ei tohi nõustuda enda ostuajaloo jagamisega Facebookis ning sa pead kohandama sealseid tingimusi, et ostutegevuse jagamine peatada. Sa saad aru, et informatsioon, mida enam ei jagata Facebooki ajajoonel võib leida kasutust teistel eesmärkidel sellel veebilehel. 
  Kasutamine ärilistel eesmärkidel: me võime sinu isikuandmeid jagada ärilistel eesmärkidel teiste ettevõtete või tütarettevõtetega, mis kuuluvad L’Oréal korporatsiooni. Meie äritegevus on pidevas arenemises, mille käigus me võime müüa või osta erinevaid varaklasse. Kui mõni teine üksus ostab meid või meie varasid, mis on seotud veebilehega, siis isikuandmed ja nende kasutamine kandub üle uuele omanikule. Lisaks kui meie suhtes algatatakse või  algatame ise pankroti või reorganiseerimise protsessi, siis võivad isikuandmed ja -informatsioon kuuluda meie varade hulka ning kuuluvad seetõttu müümisele või kanduvad üle kolmandatele osapooltele. 
  Kasutamine juriidilistel põhjustel: L’Oréal Paris võib avaldada sinuga seotud informatsiooni, sh isikuandmeid, kasutaja informatsiooni ja seadme identifitseerimise andmeid (sh IP aadressi) kolmandatele osapooltele, kui selleks on juriidiline kohustus; kui oleme veendunud, et seadus tõesti seda nõuab; riigiorganite palvel, kes viivad läbi juurdluseid; kinnitada meie kasutustingimusi või teisi vastavaid tingimusi; hädaabi korral; või teistel juhtudel, et kaitsa kolmandate osapoolte, meie veebilehe või avalikkuse õiguseid, vara või turvalisust. 

 • Sinu õigused, valikud ja juurdepääs privaatsusele

 • Sa võid meil keelata jagamast sinu isikuandmeid kolmandate osapooltega; kasutamast isikuandmeid sulle suunatud pakkumiste, uudiskirjade, e-maili aadressite saatmiseks või piirata andmete kasutamist teistel kommunikatsioonilistel eesmärkidel järgnevatel viisidel: (i) muuda enda registreerumise informatsiooni meie veebilehtedel; (ii) saates meile e-maili vajutades siia; või (iii) järgides enda andmete eemaldamise juhendit kommunikatsioonivahendite nimekirjast. Kui sa soovid muuta, kinnitada, parandada, kustutada või uuendada enda isikuandmeid, mida oleme kogunud meie veebilehtede kaudu, siis sa võid teha seda enda kasutaja profiilis, võttes meiega ühendust ülevalpool mainitud aadressil või saates meile e-maili. Vastavalt andmete säilitamise protseduuridele, võime me kustutada mõne osa sinu isikuandmetest, mille oled meile edastanud veebilehtede kaudu. Me ei ole kohustatud säilitama sinu isikuandmeid igavesti ja loobume igasugusest vastutusest, mis võib olla seotud isikuandmete kustutamisega. Pead olema kursis, et alati ei ole võimalik täielikult kustutada või eemaldada kogu sinuga seotud informatsiooni meie andmebaasidest, sest vahepeal võib esineda jääkandmete varundamist. 
  Me hoiame sinu andmeid (sealhulgas geograafilist asukohateavet) senikaua, kuni sinu konto on aktiivne või vajad teenuste kasutamist. Kui sa soovid enda kasutajast või meie teenuste kasutamisest loobuda, siis võid meiega võtta ühendust siin. Me hoiame ja kasutame sinu andmeid vastavalt juriidilistele kohustustele - lahendada kohtuvaidluseid või tugevdada lepinguid. Me ei oma kontrolli enda sotsiaalmeedia partnerite, nagu Facebook või Twitter, privaatsustingimuste üle. Kui sa soovid muuta enda seadeid ja eelistusi nendel lehekülgedel, siis võid teha seda vastavatel sotsiaalmeedia lehekülgede privaatsuse tingimustele.

 • Kuidas suunatud reklaamidest loobuda?

 • L’Oréal Paris litsenseerib tehnoloogiaid, et luua reklaame nii enda veebilehtedel kui ka paljude teistel lehekülgedel. Lisaks võib L’Oréal Paris kasutada kolmandate osapoolte veebireklaamide võrgustike platforme, et kuvada reklaame või kasutada veebilehtede külastatavuse analüüsimiseks kolmandate osapoolte tehnoloogiaid. Me ei jaga nende osapooltega sinu isikuandmeid, kuid reklaamivõrgustike pakkujad, reklaamijad, sponsorid ja analüütilise tehnoloogia loojad võivad kasutada enda küpsiseid, piksleid või muidu sarnaseid tehnoloogiaid sinu seadmetes, et koguda informatsiooni sinu kohta, sh veebi kasutamisharjumuste kohta. Meie ja veebireklaamide võrgustike pakkujad võime luua kohandatud reklaame ja teenuseid, mis põhinevad sinu eelnevatel L’Oréali veebilehtede või mõne teise veebilehe külastusel. Me võime kasutada erinevaid ettevõtteid reklaamiteenuse hankimiseks. 
  Kui sa soovid loobuda suunatud reklaami nägemisest, siis sa võid loobuda teatud veebireklaamide võrgustike programmidest läbi Network Advertising Initiative (NAI) Opt-Out lehekülje: http://www.networkadvertising.org/managing/opt_out.asp
  Palun pane tähele, et isegi kui sa soovid enda informatsiooni eemaldada, kuvatakse sulle ikkagi veebis sirvides reklaame. Need reklaamid ei pruugi vastata sinu huvidele. Lisaks võimaldavad mitmed veebireklaami pakkujate platformid vaadata ja muuta sinule huvipakkuvaid kategooriaid, mille kohta on kogutud informatsiooni sinu veebi kasutamisharjumuste põhjal. Need huvikategooriad määravad ära, millist tüüpi suunatud reklaame sulle kuvatakse. NAI Opt-out leheküljel on tööriist, mis identifitseerib enda partnerettevõtted, kes on jätnud küpsised sinu arvutisse ning kuvab sulle nende ettevõtete kodulehekülgede aadressid. 

 • Lapsed

 • Meie veebilehed ei ole mõeldud lastele alla 13 eluaastat. Me ei kogu, kasuta ega avalda teadlikult informatsiooni kelleltki, kes on noorem kui 13. Kui me tuvastame pärast andmete kogumist, et isik võib olla noorem kui 13 eluaastat, siis me ei kasuta ega salvesta tema isikuandmeid ilma vanemate/hooldaja loata. Kui me avastame, et oleme tahtmatult kogunud identifitseerimist võimaldavaid isikuandmeid lapselt alla 13 eluaastat, siis me võtame eesmärgiks need andmed enda registrist kustutada. 

 • Sinu andmete turvalisus

 • L’Oréal Paris järgib adekvaatseid turvalisuse protseduure, et kaitsta sinu isiklikku informatsiooni kaotuse, lubamatu kasutamise, avaldamise või hävitamise eest, seda ka andmede töötlemiseks ülekandmise puhul. Kahjuks ei ole ükski andmete ülekanne ega säilitamine 100% turvaline. Kahjuks ei ole me võimelised garanteerima, et kõik andmed on pidevalt 100% turvatud. L’Oréal Paris piirab autoriseeritud juurdepääsu sinu andmetele üksnes nendele inimestele, kellel on legitiimne põhjus pakkuda sulle tooteid või teenuseid. Lisaks pääsevad andmetele ligi ka inimesed, kellele oled sina andnud vastavad õigused. Me nõuame, et ka kolmandad osapooled, kes pakuvad teenuseid meie nimel, kaitseksid sinu isikuandmeid ega kasutaks neid muudel eesmärkidel kui L’Oréal Paris'ga seotud koostööl. 

 • Nõusolek andmete töötlemiseks

 • L’Oréal Paris veebilehekülgi hallatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele ja need on mõeldud kasutamiseks Eesti Vabariigis elavatele inimestele. Teiste riikide põhised veebilehed on saadaval meie brändidele ja toodetele üle terve maailma. L’Oréal Baltic SIA ei garanteeri, et meie veebilehed on hallatud ja juhitud vastavalt teiste riikide seadustele. Arvestades seda, et me oleme rahvusvaheline ettevõte, siis meil toimub pidevalt rahvusvaheline andmete saatmine ja ülekandmine. Meie kogutud informatsioon võib jõuda ka teistesse riikidesse, kus L’Oréal resideerub, sh Ameerikasse või Kanadasse. Kasutades meie veebilehti või andes meile enda isikuandmeid, kinnitad, et (a) oled teadlik, et veebilehed järgivad Eesti Vabariigi seaduseid; (b) annad loa koguda, töödelda, hallata ja kanda üle enda andmeid Eesti siseselt ja Eestis välja teistesse riikidesse, kus ei pruugi kehtida samasugused seadused nagu Eestis; ja (c) loobud igasugustest pretensioonides, mis võivad tekkida vastavalt nendest seadustest. 

 • Muudatused ja privaatsuspoliitika uuendused

 • Palun pane tähele, et me võime muuta informatsiooni veebilehtedel ning privaatsuse ja küspsite kasutamise tingimusi igal hetkel ilma, et annaksime sellest sulle eelnevalt teada. Muudatused hakkavad kehtima hetkel, mil need laetakse ülesse uuenenud privaatsuse tingimustena meie veebilehele. Me kasutame sinu isikuandmeid vastavalt nendele privaatsuse tingimustele, mis kehtisid sinu registreerimise hetkel ajani, mil sa nõustud uuenenud privaatsuse tingimustega. Me julgustame sind perioodiliselt seda lehekülge kontrollima, et oleksid kursis kõige uuemate privaatsuse tingimustega.