Barber Club Habemeõli pika habeme jaoks

Igapäevane sügelust rahustav ja habemealust nahka toitev kaitse pika habeme jaoks.

Tooteteave
Mõeldud 100% meestele, kellel on habe. Igapäevane sügelust rahustav ja habemealust nahka toitev kaitse pika habeme jaoks. Avasta Barber Club pika habeme- ja näoõli, mis on pungil looduslikest eeterlikest õlidest ning taltsutab habeme, ilma et see muutuks rasvaseks. Kuidas see toimib? Pikale habemele: Taltsutab, parandab ja tugevdab habemekarvu, ilma et habe või nahk selle all tunduksid rasvastena. Habemealusele nahale: Õrn koostis rahustab sügelust ja kaotab ebamugavustunde.
Koostisosad

Isopropyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Polybutene, Alcohol Denat., Parfum / Fragrance, Caprylyl Glycol, Benzyl Salicylate, Pentaerythrityl Tetra-Di-Tbutyl Hydroxyhydrocinnamate, Butyrospermum Parkii Butter / Shea Butter, Benzyl Alcohol, Limonene Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Cedrus Atlantica Bark Oil, Linalool, Eugenol, C Innamal, Eucaly P Tus Globulus Leaf Oil, Fusanus Spicatus Wood Oil, Citronellol, Tocopherol, Citric Acid.

Pange tähele, et meie kaubamärgi toodete koostisosade loendeid uuendatakse regulaarselt. Värskeima koostisosade loendi leiate tootepakendilt.

Kasutamine
Kasutage igal hommikul: 1. Pumbake peopesale soovitud kogus õli (2 kuni 3 tilka, sõltuvalt habeme pikkusest) ja hõõruge käsi kokku õli emulgeerimiseks. 2. Masseerige õli õrnalt habemesse, ärge unusta nahka habeme all. Habeme veel paremaks hooldamiseks kasutaga habemeharja või -kammi. 3. Peske pärast õli pealekandmist käed. Vältige silmapiirkonda. Silmadega kokkupuute korral loputage silmi viivitamatult ja põhjalikult.
Barber Club
Habemeõli pika habeme jaoks