Clinically Proven Ripsmeseerum Mascara Primer Lash Serum

Pikemad, tihedamad näivad ripsmed.

Tutvustame oma esimest ripsmeid tihendavat, kliiniliselt tõendatud seerumit L’Oréal Paris Clinically Proven Lash Serum pikemate, tihedamad näivate ripsmete saavutamiseks. Ülipehme seerumiharjake võimaldab siidiselt pehme koostisega seerumi täpset pealekandmist ripsmejuurele, et saavutada kaunid ja toidetud ripsmed. Rikastatud ripsmeid hooldavate ja toitvate koostisainetega, sh kastooriõli ja vitamiini B5. Filoksaan ja hüaluroonhape aitavad ripsmeid aja jooksul tugevdada. Tagab, et ripsmed püsivad kaunid, ning aitab parandada tugevast ripsmetuši kasutamisest, ripsmepikendustest ja kunstripsmetest tingitud kahjustusi. - 94% nõustusid, et ripsmed näevad välja tugevamad* - 97% nägi vähem ripsmete väljalangemist* - 81% nõustusid, et ripsmed näivad tihedamad* * Kosmetokliinilisest uuringust saadud enesehinnangud, uuring läbi viidud 32 naise hulgas, peale nelja nädalat 2 korda päevas pealekandmist. Kuidas kasutada Kanna harjakesega ülemisele ja alumisele ripsmejoonele, lase enne ripsmetuši pealekandmist 60 sekundit kuivada. Parimate tulemuste saavutamiseks kanna peale kaks korda päevas - hommikul enne ripsmetusi kasutamist ja õhtul peale meigi eemaldamist.

Aqua / Water, Alcohol Denat., Hydroxyethylcellulose, Pentylene Glycol, Aminopropyl Triethoxysilane, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Madecassoside, Polysorbate 21, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate, Arginine, Citric Acid

Pange tähele, et meie kaubamärgi toodete koostisosade loendeid uuendatakse regulaarselt. Värskeimast koostisosade loendist leiate oma tootepakendi koostisosade loendist, et see sobiks teie isiklikuks kasutamiseks.

1. samm: Kanna harjakesega ülemisele ja alumisele ripsmejoonele. 2. samm: Kanna peale hommikul enne ripsmetuši kasutamist ja õhtul pärast meigi eemaldamist.