Õnnitlused!

L'Oréal Paris kodulehe tagasiside küsitluse võitjad on:

  • Kristiina Šesterikov
  • Kätlin Arus
  • Triinu Mõru
  • Ester Kuusalu

Võitjatega võetakse ühendust registreerimisel sisestatud e-maili aadressi teel.

Liitu uudiskirjaga,
et saada

  • Ilu-uudiseid
  • Eripakkumisi
  • Vanusele vastavaid soovitusi
  • Sünnipäevaüllatusi

Juuksevärvide eksperdid

Meie jaoks oled sa väärt rohkemat kui tavalist juuksevärvi - L'Oréal Paris' juuksevärvid on spetsiaalselt loodud just sinule.

Kas on sinu aeg särada Préférence'iga, olla täpselt nii noor nagu end tunned Excellence'iga, muuta oma loomulik juuksevärv veel kaunimaks Prodigy'ga või proovida täiesti uut tooni Casting Crème Glossi kasutades, meil on sinu jaoks täpselt õige juuksevärv.

MAGIC RETOUCH -
Esimene* juuksejuuri tooniv sprei.

Katab hallid juuksejuured täiuslikult vaid sekunditega. Kuivab kiiresti. Kestab kuni järgmise juuksepesuni. Vali õige toon, mis sobib Sinu juuksevärviga.

*L'Oréal Paris'lt

Loe edasi

PRÉFÉRENCE - NÜÜD UUTE JAHEDATE TOONIDEGA

Kui juuksed on sinu parim aksessuaar, milline on sinu Préférence? Klassikalistest tuhmumiskindlatest värvidest kuni uue Cool-kollektsioonini, mis kõrvaldab vasksed varjundid - milline värvitoon on mõeldud just sulle?

AVASTA PRÉFÉRENCE

MIS ON SINU CASTING CRÈME GLOSS'I LEMMIKTOON?

Tooniv poolpüsivärv ammoniaagivaba koostisega jätab juuksed pehmeks ja värv püsib kuni 28 pesukorda. Anna oma juustele kestev, rikkalik sära silmapaistvate värvitoonidega.

LEIA OMA TOON

Excellence. Rikkalikem hoolitsus rikkalikema värvi heaks.

Loomuliku välimusega varjundirohke värv, millele võid kindel olla. Suurepäraselt sulanduv värv täiendab su loomulikku välimust ning katab täiuslikult hallid juuksed. Lisaks veel kolmekordne hoolitsus värvimise käigus.

AVASTA EXELLENCE

PRODIGY - JUUKSEVÄRV ÕLIGA

L'Oreali esimene mikro-õli tehnoloogial põhinev juuksevärv annab edasi kõik loomuliku juukse peened värvinüansid. Värv saadab segu toonidest otse juuksekiu südamikku. See on püsivärv ilma ammoniaagita.

AVASTA PRODIGY