Õnnitlused!

L'Oréal Paris kodulehe tagasiside küsitluse võitjad on:

  • Kristiina Šesterikov
  • Kätlin Arus
  • Triinu Mõru
  • Ester Kuusalu

Võitjatega võetakse ühendust registreerimisel sisestatud e-maili aadressi teel.

Liitu uudiskirjaga,
et saada

  • Ilu-uudiseid
  • Eripakkumisi
  • Vanusele vastavaid soovitusi
  • Sünnipäevaüllatusi

KAUNID JUUKSED - SINU KINNISIDEE?

VAJUTA NUPULE JA VALI OMA #HAIROBSESSION

INDIVIDUAALNE JUUKSEHOOLDUS IGALE JUUKSETÜÜBILE

KAUNID JUUKSED - SINU KINNISIDEE?

VAJUTA NUPULE JA VALI OMA #HAIROBSESSION

INDIVIDUAALNE JUUKSEHOOLDUS IGALE JUUKSETÜÜBILE

Tihedad juuksed - sinu kinnisidee? Elvital Fibralogy sarja koostises olev filloksaan tungib juuksekiudu ja teeb iga juuksekarva seestpoolt paksemaks. Iga juuksekarv muutub niiviisi läbimõõdult suuremaks ja juuksed muutuvad paksemaks juba viie pesukorraga*. *Instrumentaalne test: pärast šampooni ja palsami kasutamist 5 korda.

Tugevus - sinu kinnisidee? Aminohape arginiin suurendab toitvate koostisosade imendumist juuksejuurtesse ja ergutab peanaha vereringet. Elvital Arginine Resist juuksehooldussari toidab juuksejuuri, muutes seeläbi juuksed tugevamaks ja murdumisele vastupidavamaks*. *Instrumentaalne test: pärast šampooni, palsami ja juuksejuuri tugevdava seerumi kasutamist võrreldes tavalise šampooni kasutamisega.

Pehmus ja sära - sinu kinnisidee? Elvital Extraordinary Oil sarja tooted on rikastatud kuue väärtusliku lilleõliga* - roos, kummel, lina, lootos, gardeenia ja päevalill. Need õlid toidavad ja elavdavad juukseid ning muudavad juuksed pehmeks ja säravaks. *Õliekstraktid.

Legendaarne ELVITAL Color-Vive juuksehoolduskollektsioon on nüüdsest rikastatud värvi kaitsva linaseemneeliksiiriga. Linaseemneeliksiir, UVA-/UVB-filtrid ja toitev kontsentraat avaldavad mõju juuksevärvi kolmes mõõtmes.
VÄRV PÜSIB SÄRAV 10 NÄDALAT*.

Taastatud juuksed - sinu kinnisidee? Elvital Total Repair 5 juuksehooldussari sisaldab keramiidikompleksi CICAMIDE, mis on mikrotäitvate omadustega. See täidab mikroskoopilised praod juuksekarvas, tasandades juuksekarva pealispinna. Pesu pesu järel saavad juuksed parandatud ning näivad nagu uued*. *Instrumentaalne test: pärast šampooni, palsami ja CICA-kreemi 15 kasutuskorda.

Juurtest otsteni taastatud juuksed - sinu kinnisidee? Elvital Total Repair Extreme sarja tooted on loodud aitama ka väga kahjustatud juukseid. LAK 1000 ja keramiididega rikastatud koostis võitleb juuste sügavkahjustuste ja katkiste juukseotstega. Toimib kuni juuksekarva tuumani, parandades kuni 10 kihti*. Hoiab ära otste lõhenemise kuni viimase millimeetrini. *LAK  - piimhape /  kutiikulid - 5 - 10 kihti sõltuvalt juustest.