Jätke vahele see slaidinäitaja: Complementary Images
Veatud, kauapüsivad, vormi andvad jumestuspulgad Longwear Shaping Stick, mis segunevad pehmelt või annavad julge viimistluse, et saavutada alati #selfieks valmis look.. Jumestuspulgad Longwear Shaping Stick Blush Kõigile nahatüüpidele sobiv kreemjas, aga samas ülimalt õhuke kõrge pigmentatsiooniga tekstuur teeb pealekandmise lihtsaks, sulandub nahaga ja on väga hea katvusega, võimaldades sul kiht-kihi haaval luua soovitud look, ilma, et see tunduks nahal paksuna. Tänu ümmargusele rullotsikule ulatud jumestuspulka peale kandess igasse pisikesse nurka näos, samas võimaldab pulga pikk kuju sul kasutada seda igapäevaselt või ringi liikudes, olenemata olukorrast. Vii viimistlus võiduka lõpuni sobiva tooniga jumestuskreemiga. Lisa volüümi, kandes strateegilistele kohtadele heledamat tooni . Või muuda nägu saledamaks & kontuursemaks tumedama tooniga. Lõputud võimalused oma näo tuunimiseks. Saadaval 19 värvitooni heledaimast tumedaimani.

Dimethicone, Octyldodecyl Neopentanoate, Phenyl Trimethicone, Dicaprylyl Carbote, Hydrogeted Jojoba Oil, Nylon-12, Ethylhexyl Methoxycinmate, Hydrogeted Polyisobutene, Silica Dimethyl Silylate [no] /Silica Dimethyl Silylate, Polyethylene, Talc, Disodium Stearoyl Glutamate, Aluminum Hydroxide, Tocopheryl Acetate, Bht, Tocopherol, [+/- May Contain Ci 77891 / Titanium Dioxide, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides, Mica, ] F.I.L B208403/1.

Pange tähele, et meie kaubamärgi toodete koostisosade loendeid uuendatakse regulaarselt. Värskeimast koostisosade loendist leiate oma tootepakendi koostisosade loendist, et see sobiks teie isiklikuks kasutamiseks.

Kata ja ühtlusta: vali oma nahale sobiv toon ja proovi seda kogu näo ulatuses, hajuta tooni pehmelt ja paranda katvust protsessi korrates suurenda volüümi ja muuda heledamaks: joonista heledad jooned näo strateegilistesse piirkondadesse: silmade alt kuni põskedeni, ninaotsast otsmikuni, lõuale ja põskedele salenda ja kontuuri: joonista tumedamad jooned otsmiku ülemisse otsa, põsenukkide alla ja lõua piirjoontele Hajuta oma asendamatu meigisvammiga.
Jätke vahele see slaidinäitaja: Full Range

Täiustage oma rutiini

Näidake, et teie uus välimus meeldib teile: