Invincible Shirt Protect rulldeodorant

Jäta enda elust maha märk, aga mitte oma särgile! L'Oréal Men Expert Shirt Protect antiperspirant pakub ülimat plekivastast kaitset - see kaitseb higiplekkide, valgete ja kollaste jälgede ja kanga jäikuse eest. See hoiab sind kaitstuna 48 tundi* ning jätab nahale tugeva tooniku lõhna. Kõikidel Men Expert rullikuga antiperspirantidel on spetasiaalselt meeste suurtele kaenlaalustele loodud XXL suuruses rullik. *Instrumentaalne katse.

Tooteteave
Jäta enda elust maha märk, aga mitte oma särgile! L'Oréal Men Expert Shirt Protect antiperspirant pakub ülimat plekivastast kaitset - see kaitseb higiplekkide, valgete ja kollaste jälgede ja kanga jäikuse eest. See hoiab sind kaitstuna 48 tundi* ning jätab nahale tugeva tooniku lõhna. Kõikidel Men Expert rullikuga antiperspirantidel on spetasiaalselt meeste suurtele kaenlaalustele loodud XXL suuruses rullik.

*Instrumentaalne katse.
Koostisosad

Aqua / water, aluminum chlorohydrate , dimethicone, c 1 4 -2 2 alcohol s , steareth-100/peg-136/hdi copolymer, parfum / fragrance, perlite, c12-20 alkyl glucoside, iodopropynyl butylcarbamate, limonene, linalool, tetrasodium glutamate diacetate, citronellol, citral, coumarin, hexyl cinnamal. (f.i.l. c159052/1). 

Pange tähele, et meie kaubamärgi toodete koostisosade loendeid uuendatakse regulaarselt. Värskeima koostisosade loendi leiate tootepakendilt.

Kasutamine
 
Invincible
Shirt Protect rulldeodorant