Sulge
Current site: website_MasterEE
Database: web
Content start path: /sitecore/content/MasterBL
Home node: /sitecore/content/MasterBL/home
Language: Estonian (Estonia) : eesti (Eesti)
Index : masterbl_web_index
InstanceInfo configuration: Complete
InstanceInfo site: Complete;

                   


KÄISID TRENNIS?
ÄRKASID HILJA?

Magic Shampoo kindlustab su tagala mis tahes olukorras!
Nähtamatu kuivšampoon värskendab ja lisab juustele kohevust
vaid hetkega – ja ei mingeid jääke juustes.

NÄHTAMATU, SEE ON LAUSA MAAGILINE!

Esimene* nähtamatu kuivšampoon – EI mingeid jääke, EI mingeid muresid.
Olgu su juuksevärv milline tahes või olukord ükskõik kui täbar,
kuivšampoon Magic kindlustab su tagala!


*
L´Oréal Paris´lt
Lisa lemmikutesse
Lisa lemmikutesse
Lisa lemmikutesse
Lisa lemmikutesse
Lisa lemmikutesse

Magic Dry Shampoo

MIS ON KUIVŠAMPOON?
 • Mis on kuivšampoon?

  See on kuivpihustatav toode, mis värskendab juukseid mistahes ajal ja kohas. Ei mingit segadust ega sebimist, ajakulu ega veeprotseduure – lihtsalt värskelt pestud pea ja äge soeng loetud sekunditega.

 • Miks peaks kohevuse lisamiseks kasutama kuivšampooni?

  Tahad teada kuivšampooni parimat omadust? Pole tähtsust, milline on juuksetüüp, kui kõvasti sadas vihma või kui raju oli pidu, kuivšampoon kergitab juuksejuuri ja annab hetkega tagasi kadunud kohevuse. Nagu noobli salongi föönisoeng, aga pudelist.

 • Kuidas kasutada kuivšampooni lokkis juustel?

  Arvad, et kuivšampoon on mõeldud ainult sirgete ja õhukeste juustega tüdrukutele? Arva veel kord! See sobib hästi ka lokkidele, kui kordad ülaltoodud samme ja pihustad toodet ainult juuksejuurtele. Lisa juukseotsesse niisutavat seerumit või õli, et tuua esile lokke ja läiget. Kui oled kasutanud lokkide taltsutamiseks sirgendajat või koolutajat, toob kuivšampooni pihustamine tagasi juuste loomuliku laine, nagu oleksid tulnud rannast.

 • Miks on just Magic Shampoo parim kuivšampoon?

  Kuivšampoonidega seoses on enim kuuldud kaebus see, et need muudavad juuksed kleepuvaks ja pulkjaks ning juustesse jääb veider valkjas jääk. L’Oréal Paris Magic Dry Shampoo muudab mängu: see on täiesti läbipaistev ja nähtamatu, olenemata sellest, kui palju seda juustele pihustada. See on saadaval viie erineva värske lõhnaga. Hüvasti, inetute juuste hetked, alatiseks!

 • Kuidas kuivšampoon toimib ja mida see juustega teeb?

  L’Oréal Paris Magic Dry kuivšampoon koosneb ülipeenest rasu imavast riisitärklisest. Peen pulber leiab juustest üles rasu ja imab selle endasse ning veeprotseduure ei olegi tarvis. Isegi kui sul on megakiire ja juuksed tunduvad mustad – pole probleemi, juuksed saavad hetkega puhtaks ja olukord on taas kontrolli all. Pea meeles, et kuivšampoon ei asenda juuksepesu, aga ajutise kiirlahendusena toimib küll suurepäraselt

 • Millal kasutada kuivšampooni Magic Dry?

  Kuivšampoon on iga neiu mitmekülgne kiharakangelane – kasuta, kui tunned, et juuksed vajavad uut värskust. Pärast trenni, pikemal juuksepesupausil, enne magamaminekut või föönisoengute vahel kasutades püsivad juuksed kauem vormis. Ja muidugi eriolukordades, kui vajad supersoengut just nüüd ja praegu, aitab nähtamatu kuivšampoon sul olukorda kontrolli all hoida. 

 • Miks peaksin kasutama kuivšampooni?

  Põhjuseid on palju, aga aega napib – millest nüüd alustadagi? Selle kasutamine on kiire ja lihtne, kui aega ei ole just ülearu. See värskendab juukseid kohe, hoolimata sellest, kas ümbritsev keskkond on suitsune, higine või lihtsalt halvasti lõhnav. See lisab juustele kohevust ja püsivust, mis muudab soengutegemise mugavamaks. See pikendab isegi hinnalise föönisoengu vastupidavust. Lõpuks on see kõigi nädalalõpureiside ja festivalide ideaalne kaaslane, sest kes viitsib jännata peapesuga, kui samal ajal saab hoopis lõbutseda. Kui oled leidnud oma Dry Magic kuivšampooni, ei lahku sa selleta kodust enam iial.

 • Kuidas kasutada kuivšampooni õigesti?

  Kuivšampooni L’Oréal Paris Magic Dry kasutamine on üsna lollikindel – aga kui soovid siiski vaid parimat viisi, järgi neid kolme sammu:
  1.
  Kammi juuksed pealaelt kahele poole lahku ja pihusta toodet 30 cm kauguselt juuksejuurtele. Korda salkhaaval sama, liikudes mõlemalt poolt pead suunaga alla. Pihusta toodet just juurtele, nii saad parema tulemuse!
  2.
  Pööra pea alaspidi ja masseeri kuivšampoon sõrmedega juuksejuurtele, et lisada kohevust. Heida juuksed tagasi üle pea.
  3.
  Silu juukseid sõrmedega ja ongi valmis – äge värske soeng ja keegi ei aimagi, et mitte äsja pestud.

 • Kas kuivšampooni saab olla liiga palju?

  L’Oréal Paris Magic Dry kuivšampoon on täiesti läbipaistev: pihusta palju tahad, valged šampoonijäägid ei riku su soengut. Kui sulle ikkagi tundub, et sai pisut palju, käi juustest fööniga üle, siis ei ole muret. 

 • Kuidas kasutada kuivšampooni värvitud või tumedatel juustel?

  Teadaanne brünettidele ja kõigile, kellel on tumedad, läikivad juuksed: kui olete kasutanud tavalist kuivšampooni, siis äraandjast valkjas šampoonijääk on teile paraku tuttav... Tänu šampoonile L’Oréal Paris Magic Dry on leitud veevaba peapesu Püha Graal ja juuksevärv ei oma tähtsust. Magic Dry kuivšampoon on täiesti nähtamatu, imab endasse kiiresti kogu rasu ja paneb juuksed hästi lõhnama – ei märkigi valkjast jäägist juustes. Pole ime, et seda peetakse maagiliseks. 

 • Miks peaks kasutama kuivšampooni puhastel juustel?

  Kuivšampoon on tõeline rööprähkleja, nagu meie isegi. Seega suudab see palju enamat kui lihtsalt imada rasu pesukordade vahel – lisab tekstuuri, paisutab kohevust ja hoiab juukseid paigal, et need püsiksid ülespandud soengus, kui sul tuleb selleks tuju. Nii ongi kuivšampoon mõlemat – veevaba juuksepesu ning soenguvahend. See saab linnukese kirja igal pool.

 • Kuidas kasutada kuivšampooni patsidel ja palmikutel?

  Trennis, peol ja nädalavahetusel festivalil – punutised on tegijad. Kasuta kuivšampooni enne patside punumist ja anna juustele püsivust – nii on lihtsam punuda ja palmikud kestavad kauem.

10 NIPPI KUIVŠAMPOONI KASUTAMISEKS, MIDA PEAD TEADMA!
 • 1. Kohevust lisa pea alaspidi.

  Kiirustades pärast tegusat päeva peole, kohtingule või spontaansele kokkusaamisele sõpradega, vajavad juuksejuured veidi kergitamist, et saavutada nö uus tase. Kanna juustele juhendi kohaselt L’Oréal Paris Magic Dry šampooni ja tõsta juukseid juurtest alates sekunditega uuele kohevustasemele. Lihtsalt pihusta toodet juuksejuurtele 30 cm kauguselt, alustades juuksepiirist ja liikudes salkhaaval kukla suunas. Pööra pea alaspidi, masseeri peanahka ja heida juuksed tagasi üle pea. Nii kiirelt see käibki – uus tase kohevuses juuksejuurtest otsteni ja ei mingit nähtavat šampoonitolmu. 

 • 2. Pane oma ilu-uni enda kasuks tööle, kandes kuivšampooni juustele enne voodisse minekut.

  Võid küll olla uinuv kaunitar, kuid öö jooksul koguneb peanahale ikkagi higi ja rasu, muutes juuksed hommikuks mustaks. Oled sa blond või brünett, kanna enne magamaminekut juustele kuivšampooni Magic Shampoo Invisible – see imab endasse liigse rasu iga kell, isegi kui õhtune dušš jääb vahele. Hommikul ärkad puhta ja värske peaga – ei mingeid pulkjaid salke, kleepuvat tunnet ega valgeid šampoonijääke. Keegi ei pea teadma sinu saladust. Meie suu on lukus.

 • 3. Anna soengule püsivust.

  Plaanid uhket punupatsi või kohevat hobusesaba? Sul on targematki teha kui joosta vannitoa vahet, kohendades soengut, kui see muudkui lahti libiseb. Kui päev on pikk, aga juuksed peavad kindlalt soengus püsima, hoiab kuivšampooni kasutamine enne soengusseseadmist juukseid liigselt libisemast, seda eriti õhukeste juuste puhul.

 • 4. Ulmelise kohevuse saad, kui kasutad kuivšampooni niisketel juustel.

  Arvad teadvat kuivšampooni kasutamisest kõike? Arva veelkord, sest siit tuleb pommuudis! Pihusta kuivšampooni niisketele juustele juurtest kuni otsteni, seejärel kuivata fööniga või harjates. Sinu juuksepahmakas on nüüd ulmeliselt kohev ja milline tekstuur! – muutud hetkega müürilillest superstaariks.

 • 5. Juukseklambrid on tagasi – hoidkem neid ka kenasti paigal.

  Trend näeb ette, mida rohkem seda uhkem – me armastame juukseklambreid. Kinnita klambrid kindlalt paigale ja väldi nende väljalibisemist, pihustades neile enne soengusse lükkamist veidi kuivšampooni. Toimib nagu võluväel. Kasuta täiesti läbipaistvat L’Oréal Paris Magic Dry kuivšampooni ja pihusta palju tahad, valged šampoonijäägid ei riku su soengut. Tulemuseks on puhas, klaar ja nähtamatu kinnitus igaks elujuhtumiks.

 • 6. Värskenda aroomi – ka su juuksed peavad hästi lõhnama.

  Suure kiiruga peab dušš paraku vahele jääma. Vajad toimivat veevaba lahendust. Milline on parim kuivšampoon, mis lisab kohevust, peidab rasu ning annab juustele värske lõhna, nagu oleksid äsja pead pesnud? Jäägivaba kuivšampoon Magic Dry on saadaval viie erineva lõhnaga: lillelisest värskeni ja troopilisest magusani – veevaba värskendus sinu juustele.

 • 7. Liigne rasu ja läige kadugu!

  Läikeseerumiga sai pisut liialdatud, aga pole enam sekunditki aega? Kuivšampoon päästab hädast välja ka siis, kui mõnda viimistlustoodet sattus soengusse liiga palju ja juuksed näivad rasvased. Kui oled tööle hiljaks jäämas, kanna juustele L’Oréal Paris Magic Dry kuivšampooni, mis imab endasse liigse rasu, muutes juuksed loomulikult matiks, valgeid jälgi jätmata. Sinu ülemus võib meid hiljem tänada.

 • 8. Tukk tingimusteta toredaks.

  Räägime veidi tukkadest ja higistavatest otsmikest? Kui äsjatrimmitud tukk ajab otsmiku higistama ja on oht vistrike tekkeks, vajad hädasti nippi, mis higi ära hoiab. Päästa tukk ja palged – sinu salarelv on nähtamatu L’Oreal Paris Magic Dry kuivšampoon, mis imab tukaaluse rasu ja hoiab otsmiku kogu päeva puhtana. Juuksed on puhtad, see on fakt. Aga kõik ei pea teadma, kuidas sa need puhtaks said.

 • 9. Muuda soengut sekunditega.

  Millal võiks kuivšampooni kasutada? S.O.S-hädaabivahendina, kui tahad taastada föönisoengu värskust või vajad hommikul paari lisaminutit und? Aga miks mitte ka siis, kui vajad kontorilaua tagant tõustes ja kohtingule rutates stiilimuutust? Kuivšampoon on ainus viis, mis loob stiilimuutuse sekunditega. Mis muud, kui lihtsalt pihusta juustele parimat nähtamatut kuivšampooni ja lase juuksed valla. Kuivšampoon on soenguvahend, just nagu föön, koolutaja või rullhari.

#message

LIITU UUDISKIRJAGA

Aitäh, et tunned huvi L'Oréal Paris vastu.
Oled liitunud uudiskirjaga. Mõne minuti jooksul saadame sinu e-mailile kõige uuema uudiskirja.

TÜHISTA UUDISKIRI

Soovisid just loobuda meie uudiskirja tellimisest e-mailiga:
[email protected]
Kinnitamiseks vajuta palun "Tühista uudiskiri" lingile.

Täpsem info