Mitsellaarvesi Bi-Phase mitsellaarvesi tundlikule nahale

Puhastab näo ja eemaldab isegi veekindla meigi.

Tooteteave
L'Oréal Paris laborid on välja töötanud meigi erakordselt efektiivseks eemaldamiseks Bi-Phase mitsellaarvee, mis teeb naha puhtaks ja pehmeks ilma rasvase jäägita nahal. Õli lahustab vastupidava ja veekindla meigi silmapilkselt. Mitsellaarvesi kõrvaldab mustuse.  Eemaldab meigi, lahustab näo-, silma- ja huulemeigi ühe õrna liigutusega, ilma et oleks vaja nühkida või loputada. Puhastab õrnalt, saab jagu mustusest. Kõrvaldab hõlpsasti kangekaelsed jäägid, eemaldab isegi veekindla ripsmetuši ja kauakestva jumestuskreemi jäljed.
Koostisosad

Aqua / Water, Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Potassium Phosphate, Sodium Chloride, Poloxamer 184, Dipotassium Phosphate, Disodium Edta, Hexylene Glycol, Bht, Myrtrimonium Bromide, Ci 60725 / Violet 2, Ci61565 / Green 6. (F.I.L.B196373/1). 

Pange tähele, et meie kaubamärgi toodete koostisosade loendeid uuendatakse regulaarselt. Värskeima koostisosade loendi leiate tootepakendilt.

Kasutamine
1. Kandke igal hommikul ja õhtul ohtralt toodet vatipadjakesele. 2. Pühkige padjakesega üle kuiva näo. Hõõruda ega loputada ei ole vaja. 3. Vajutage õrnalt vastu ripsmeid, silmalauge ja huuli ning lihtsalt pühkige ära.
Mitsellaarvesi
Bi-Phase mitsellaarvesi tundlikule nahale