Revitalift Filler 7-päevaga nahka pinguldavad ampullid hüaluroonhappega

Täidab kortsud ja taastab naha prinkuse.

Tooteteave
Üheannuselised ampullid: kontsentreeritud aktiivainete essents, mis on kindlalt pakendatud, et säilitada selle omadused ja värskus. Hüaluroonhape: aitab nahka pinguldada, siluda ja sügavalt niisutada. Vitamiin B5: vajalik toitaine, millel on nahka rahustav ja taaselustav toime. Peale ühe ampulli kasutamist: nahk on sügavalt niisutatud. Peale seitsme ampulli kasutamist: nahk näeb välja noorem ja rohkem pingul. Peale 7 ampulli kasutamist (1 ampull päevas) on nahk intensiivselt pinguldatud ja niisutatud 6 peamises piirkonnas*: 1. Laup (+10.5%); 2. Põsesarnad (+7.8%) 3. Põskede alumine osa (+12.6%) 4. Lõug (+7.4%) 5. Suuümbruse peente kortsude ala (+16.3%) 6. Näokontuurid (+15.3%) Etanooli- ja lõhnainetevaba. Mitte juua. Mitte süstida. *Instrumentaalne katse - 26 osalejat.
Koostisosad

Aqua / Vesi, Glycerin, Hydroxyethylpiperazine Ethane Sulfonic Acid, Sodium Hyaluronate, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Secale Cereale Seed Extract / Rye Seed Extract, Calcium Pantothenate, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Ascorbyl Glucoside, Disodium Edta, Pentylene Glycol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin. (F.I.L. B212104/1).

Pange tähele, et meie kaubamärgi toodete koostisosade loendeid uuendatakse regulaarselt. Värskeima koostisosade loendi leiate tootepakendilt.

Kasutamine
1. Hoia ampulli püstises asendis, et kogu toode valguks ampulli põhja. 2. Murra ampulli kael. 3. Kalla toode oma peopessa ning seejärel kanna puhtale ja kuivale näonahale. Kanna kuivale nahale peale näo puhastamist ja enne niisutava kreemi pealekandmist. Etanooli- ja lõhnainetevaba. Mitte juua. Mitte süstida.
Revitalift
Filler 7-päevaga nahka pinguldavad ampullid hüaluroonhappega