Super Liner Tattoo Signature Silmapliiats 01 Sügavmust

Ülimalt mustad jooned, mis kestavad kuni 24 tundi; libiseb sujuvalt nahale, veekindla koostisega, tuhmumis- ja määrdumiskindel.

Tooteteave
- L’Oréal Paris Tattoo Signature by Superliner on veekindel viltotsaga silmapliiats, mis on loodud 24 tundi kestva täpse, ülimalt musta joone kiireks ja hõlpsaks tõmbamiseks* - Ülitäpne viltotsik-aplikaator sügavmustade värvipigmentidega - Veekindel ja määrdumiskindel silmajumestus kõige julgema 24-tunnise * tulemuse jaoks
Koostisosad

Aqua / Water, Styrene /Acrylates /Ammoniumm, Ethacrylate Copolymer, Ci 77266 [Nano] / Black 2, Peg, 60 Hydrogenated Castor Oil, Butylene Glycol, 1, 2, Hexanediol, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Sodium Laureth Sulfate, Caprylyl Glycol, Tetrasodium Edta, Dimethicone, Polysorbate 65, Glyceryl Stearate, Simethicone, Methylcellulose, Sorbic Acid, Sulfuric Acid. (F.I.L. B208939/1).

Pange tähele, et meie kaubamärgi toodete koostisosade loendeid uuendatakse regulaarselt. Värskeimast koostisosade loendist leiate oma tootepakendi koostisosade loendist, et see sobiks teie isiklikuks kasutamiseks.

Kasutamine
Tõmmake silmalaugu ettevaatlikult pingule ja asetage silmapliiatsi ots ripsmejoonele võimalikult lähedale. Alustades silma sisenurgast, kasutage väikseid tõmbeid, et joonistada täpid piki laugu joone asukoha märgistamiseks. Seejärel järgige katkendjooni täieliku joone tõmbamiseks. Silmadega kokkupuutel loputage silmi viivitamatult ja põhjalikult.
01 Sügavmust
Super Liner
Tattoo Signature Silmapliiats 01 Sügavmust