Õnnitlused!

L'Oréal Paris kodulehe tagasiside küsitluse võitjad on:

 • Kristiina Šesterikov
 • Kätlin Arus
 • Triinu Mõru
 • Ester Kuusalu

Võitjatega võetakse ühendust registreerimisel sisestatud e-maili aadressi teel.

Liitu uudiskirjaga,
et saada

 • Ilu-uudiseid
 • Eripakkumisi
 • Vanusele vastavaid soovitusi
 • Sünnipäevaüllatusi
Infaillible Total Cover - peitekreemide palett

Infaillible Total Cover

peitekreemide palett

 
Loe tagasisidet

Eksklusiivne peitekreemipalett, mille abil saab katta väga erinevat tüüpi nahaprobleeme ja korrigeerida naha värvi. Lihtsalt hajutatav kreem aitab katta ja peita kõik nahaprobleemid vaid üliõhukese kreemikihiga. Sisaldab viit nahavärvi korrigeerimise tooni. Ei tekita maskiefekti. Ei määri. Ei tekita komedoone.

 

Sobib heledast kuni keskmiselt tumedama nahatooni jaoks.

Kasutamine

Roheka alatooniga peitekreem - neutraliseerib punetuse, katab ideaalselt kuperoosa, akne või armid. Tupsuta roheka alatooniga peitekreemi punakale alale, oota veidi, seejärel kanna peale õhuke kiht oma nahatoonile vastavat peitekreemi.

Lillaka alatooniga peitekreem - sobib kollakate probleemsete kohtade peitmiseks, näiteks ülipigmenteerunud aknearmid saab efektiivselt tasandada ka väga õhukese lillakat tooni kreemiga.

Kolm beežis toonis peitekreemi - aitavad peita tõsiseid nahaprobleeme nagu pigmendilaike ja tumedaid silmaaluseid. Vali sobiv beež toon vastavalt oma nahatoonile ja aluskreemi toonile.

 

Tulemus

Visuaalselt täiesti ühtlane ja täiuslik nahk kogu päevaks.

Loe edasi
Sul on küsimus? Räägime!

Makeup Artist Advice
Total Cover

Lana Vallo jumestusnipp Kuidas peitekreemide palett töötab?

On olemas värvilised korrektorid, mis aitavad mitte ainult värskendada välimust ühtlustades näotooni, vaid ka neutraliseerida ebasobivat nahapigmenti. Kasutades selliseid värvilisi korrektoreid, saab peita erinevaid nahaprobleeme kandes nahale palju õhemaid tootekihte. L’Oréal Paris Infaillible Total Cover peitekreemide paletis on 5 kreemjat tooni:

 • - Rohekas toon sobib tugeva punetuse neutraliseerimiseks, nagu näiteks kuperoosa, akne või armid.
 • - Lillakas toon neutraliseerib kollast pigmenti, nagu näiteks pigmendilaigud. (Nõuanne: Rohekat või lillakat tooni korrektorit oleks mõistlikum kanda nahale enne jumestuskreemi, et neutraliseerida ebasobivat nahapigmenti).
 • - Kõige tumedam beež toon on mõeldud kas kokku segamiseks lillaka või roheka korrektoriga või tumedama pigmendi peitmiseks piirkondades, kus nahk on õhuke, näiteks silmade ümber.
 • - Kaks kollaka varjundiga korrektorit on mõeldud ka punetuste peitmiseks, kuid juhul kui pigment ja probleem pole väga intensiivne. (Nõuanne: Segades kokku heledam ja tumedam tooni, saab sobitada igale nahale täiesti sobiva korrektori tooni). Kata kreemjate toonidega oma iluvead, hajuta blenderi või sõrmedega ja seejärel kanna nahale jumestuskreem (Nõuanne: Jumestuskreemi peab kandma nahale väga ettevaatlikult, soovitatavalt tupsutavate liigutustega, et mitte tõmmata eelnevalt kantud korrektorit maha). Paksemate kreemjate toodete puhul on hea alustada väga õhukesest kihist, et saavutada loomulik tulemus ja vältida maski-efekti. Vajadusel saab toodet alati juurde lisada. Muidugi saab teha ka vastupidi: enne kanda jumestuskreemi ja seejärel kata korrektoriga kohad, mis vajavad värvi korrektuuri. Sel juhul oleks soovitatav segada värvilist korrektorit beezika tooniga kokku, tulemus jääb loomulikum ja korrektor sulandub nahatooniga. (Nõuanne: Tupsuta korrektoriga kaetud piirkonnad kas puhta sõrmeotsaga või svammiga üle, see aitab hajutada välised piirid, pehmendada üleminekuid ja saavutada väga ühtlane ja loomulik tulemus).
#UNDERCOVER
Cover pallette

TÄIUSLIK KATVUS #UNDERCOVER Õpi kasutama Infaillible Total Cover peitekreemide paletti

Kuidas kasutada peitekreeme õigesti?

#Redalert
#Redalert
#Redalert

Kuidas kasutada peitekreeme õigesti?

#Redalert

Iga nahk ja ebatäiused on individuaalsed, seega ei ole ühte ainsat õpetust, kuidas muuta näonahk ideaalseks. Esiteks, tuleb aru saada, milline on naha probleem. Seejärel tuleb valida Infaillible Total Cover peitekreemide paletist kombinatsioon, mis peidaks need iluvead.

Kasuta peitekreemide toone nii, kui sul on pidevalt punetavad põsed või oled saanud nahale liigselt päikest.

1. Kanna roheline toon mööda nina, punastele kapillaaridele ja põskedele, et neutraliseerida punetust. Nõuanne: Punetavaid kohti võib näha kas põskedel või T-tsoonis.
2. Kanna lillat tooni juuksepiirile, et anda nahale rohkem sära.
3. Peida tumedad silmaalused beeži peitekreemiga.

Kuidas kasutada peitekreeme õigesti?

#hangover
#Redalert
#Redalert

Kuidas kasutada peitekreeme õigesti?

#hangover

Anna oma nahale rohkem sära peale pikale veninud pidu. Kanna rohkem lillat tooni, et peita tuhm nahk.

1. Kanna lillat peitekreemi oma lauba keskosale ja põskedele, et muuta nahk värskemaks. Lauba keskel või juuksepiiril esinevad tihti pigmendilaigud, sest see laubapiirkond on kõige rohkem paljastatud päikesele. Selles piirkonnas, kus esineb väga tugev pruunikas-kollakas pigment, oleks kõige parem kasutada just lillakat korrektorit.
2. Kasuta beeži peitekreemi tumedatele silmaalustele ja lisa väga õrnalt lillat tooni, et anda sära.
3. Kasuta natuke rohelist tooni, et neutraliseerida punetavat nahka.

Kuidas kasutada peitekreeme õigesti?

#7AMSITUATION
#Redalert
#Redalert

Kuidas kasutada peitekreeme õigesti?

#7AMSITUATION

Varahommikune lend või kohtumine ja sa soovid, et nahk oleks täiuslik? Beezikat tooni korrektoreid on parem kanda juba jumestuskreemiga kaetud nahale, et korrigeerida just neid kohti ja piirkondi, millega jumestuskreem toime ei tulnud ja mis ikkagi kumavad jumestuskreemi alt läbi

1. Kanna kõige heledamat beeži tooni kolmnurkselt silmade alla, et peita tumedad silmaalused ja muuta nägu nooruslikumaks ja täidlasemaks.
2. Kanna lillat tooni lauba keskosale, et neutraliseerida kollakat nahka.
3. Kasuta rohelist tooni, et neutraliseerida punetust ja punnikesi.

01
02
03

SEE HETK KUI ...
SA NÄED, ET TOTAL COVER AITAB ;)

Sinu tagasiside
Hinda seda toodet
Kas soovitaksid seda toodet oma sõpradele?
Saada oma tagasiside
Sinu e-maili aadressi ei avalikustata!

Täname!

Sinu tagasiside on saadetud.

Jäta oma küsimus või kommentaar siia

L'Oreal Paris jätab endale õiguse kustutada sisu, mis ei vasta lehekülje reeglitele.