Küpsiste Reeglid

   

MIS ON KÜPSISED?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse teie seadmesse (arvutisse, tahvelarvutisse või telefoni), kui kasutate internetti, sealhulgas L’Oréal Groupi veebilehti. Lisateabe saamiseks külastage veebilehte internetiaadressil: http://www.aboutcookies.org.

KÜPSISTE DEAKTIVEERIMINE

Küpsiseid saate lihtsasti aktiveerida või deaktiveerida, muutes oma veebibrauseri sätteid. Probleemide korral lugege oma veebibrauseri abilehte (Help).

Paljusid küpsiseid kasutatakse veebilehe või rakenduse kasutusmugavuse või funktsionaalsuse tõstmiseks, niisiis võib küpsiste deaktiveerimine takistada mõnede meie veebilehtede või rakenduste funktsioonide kasutamist, vastavad üksikasjad on esitatud allpool olevas tabelis.

 

L’Oreal Baltic SIA vastutab isikuandmete eest, mille te meile usaldate. Sõnade „L‘Oreal“ ja „meie“ all mõeldakse L‘Oréali riiklikku juriidilist üksust. L‘Oréal on „andmete vastutav töötleja“ kohalduvate andmekaitseseaduste mõttes.

L’Oreal Baltic SIA

Andmekaitsega seotud küsimused edastada järgmistele kontaktidele:

Citadeles 12, Riia, LV-1010, Läti või e-posti aadressil personal-da@loreal.com

{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.loreal-paris.ee/kupsiste-reeglid" }
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "AVALEHT" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ee/kupsiste-reeglid", "name": "kupsiste-reeglid" } } ] }