Elvital Extraordinary Oil Coco sügavalt niisutav õli normaalsetele ja kuivadele juustele, 100 ml

Luksuslik kerge koostis, mis toidab normaalseid ja kuivapoolseid juukseid, muutmata neid raskeks. Kvaliteetse kookosõliga rikastatud koostis toidab juukseid tõhusalt, muutes need vastupandamatult pehmeteks, paitades samal ajal meeli sõltuvust tekitava kookosaroomiga.

Tooteteave
Kui teil on normaalsed või kuivad juuksed, vajate toitvaid tooteid, mis ei muuda juukseid raskeks. Õli Elvital Extraordinary Oil Coco on ideaalne lahendus normaalsete või kuivade juuste seisundi parandamiseks. Kookosõli sisaldav koostis toidab juukseid intensiivselt, muutmata neid raskeks, ning annab siidise läike. Juuksed on hõlpsasti kammitavad ja neid on lihtne soengusse seada. Õli kaitseb juukseotsi kahjulike välismõjude eest. Õrn kookoselõhn muudab juuksehoolduse veelgi nauditavamaks.
Koostisosad

1202742 B - INGREDIENTS: ISODODECANE • DIMETHICONE • DIMETHICONOL • COCOS NUCIFERA OIL / COCONUT OIL • LINALOOL • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • COUMARIN • HEXYL CINNAMAL • PARFUM / FRAGRANCE (F.I.L. C239764/2).

Palun pange tähele, et meie kaubamärgi toodete koostisosade nimekirja uuendatakse regulaarselt. Tagamaks toote ja selle koostisosade sobivuse teie isiklikuks kasutamiseks, leiate kõige uuema koostisosade nimekirja oma tootepakendil olevast koostisosade loendist. (Kauplustes uuesti täidetavate toodete puhul tuleks kõige uuem koostisosade nimekiri küsida müügikohas kohapeal pärast toote uuesti täitmist).

 

Kasutamine

Märgade või kuivade juuste puhul hõõruge kolm kuni neli väärtuslikku tilka oma peopesade vahel. Kandke ühtlaselt juuste kogupikkustele ja otstele.
Muutke oma juuksed pehmeks ja siidiseks enne soengu tegemist või kasutage viimistluseks, et vältida juuste lendlemist. Külluslikuks elujõuks kasutage koos sarja Extraordinary Oil Coco teiste toodetega.

Eelised
Parandab normaalsete ja kuivade juuste seisundit
Annab siidise läike ja lihtsustab kammimist
Ei muuda juukseid raskeks
 
Tulemused
Juuksed on toidetud ning ei muutu raskeks
Juukseid on lihtne kammida
Siidine läige
 
Sotsiaalne ja keskkonnamõju

Loreal Paris on pühendunud oma toodete mõju pidevale parandamisele kogu toote elutsükli jooksul, sealhulgas tootmis- ja kasutusetapis, ning annab Teile juurdepääsu nendele andmetele, tagades täieliku läbipaistvuse. Sõltumatud eksperdid on arvutusmeetodi heaks kiitnud andmeid on kontrollinud sõltumatu audiitoribüroo Veritas Certification.

Üldine keskkonnamõju

Süsiniku jalajälg

52g1 ühe kasutusannuse kohta
103 g per 10 ml

Vee jalajälg

1,82 ühe kasutusannuse kohta
3,5 per 10 ml

Tootmistingimused

Made in a responsable plant
Jäätmete taaskasutamine: 100 %
Taastuvenergia: 44 %

Pakendi keskkonnamõju

% ringlussevõetud materjalist valmistatud materjalist:3 : 40
Ringlussevõetav: 4 : yes
Taastäidetav või laetav: no

Toote sotsiaalne mõju

Selle toote koostisained ja komponendid on pärit tarnijatelt, kes on võtnud kohustuse järgida ÜRO töönormide aluspõhimõtteid.

  Selle toote valmistamisele aitas kaasa 3 tarnijat, kes on võtnud kohustuse kaasata sotsiaalselt haavatavatest kogukondadest pärit inimesi.

1 gramm CO2 - keskmine kategooria " leave-in & õlid " = 36 g
2 veeindeks: vee kvaliteet + veepuudus (m3) - kategooria " leave-in & oils " keskmine = 171
3 välja arvatud sulgemissüsteem
4 ringlussevõtu juhised võivad kohalikul tasandil erineda 

Avastage meie hindamismetoodika ja kõik see, mida me koos oma mõju vähendamiseks teeme.

VAATA LÄHEMALT
Elvital
Extraordinary Oil Coco sügavalt niisutav õli normaalsetele ja kuivadele juustele, 100 ml