Hyaluron Specialist bi-phase-replumping-eye-make-up-remover

L’Oréal Paris’ laborite uuendus – esimene vananemisvastane silma- ja huulemeigieemaldaja, mis sisaldab puhast kontsentreeritud hüaluroonhapet. Tõhus kahefaasiline koostis – puhastav õli eemaldab isegi veekindla jumestuse, täidlust lisav hooldusvedelik niisutab ja aitab siluda peeneid kortsukesi. Toode on lõhnavaba ja sobib kõikidele nahatüüpidele, ka tundlikule nahale.

Tooteteave
L’Oréal Paris’ laborite uuendus – esimene vananemisvastane silma- ja huulemeigieemaldaja, mis sisaldab puhast kontsentreeritud hüaluroonhapet. Tõhus kahefaasiline koostis – puhastav õli eemaldab isegi veekindla jumestuse, täidlust lisav hooldusvedelik niisutab ja aitab siluda peeneid kortsukesi. Toode on lõhnavaba ja sobib kõikidele nahatüüpidele, ka tundlikule nahale. Eemaldab jumestuse ilma hõõrumata ja koostis tundub silmadele õrn. Toote puhastav toime on ühendatud prinkust lisavate ja siluvate omadustega, täites samal ajal nahka niiskusega. Tulemus? Jumestuse saab eemaldada kiiresti ja tõhusalt, nahk tundub sile ja niisutatud. Dermatoloogiliselt ja oftalmoloogiliselt testitud. Sobib ka tundlikele silmadele.
Koostisosad

 

 

Palun pange tähele, et meie kaubamärgi toodete koostisosade nimekirja uuendatakse regulaarselt. Tagamaks toote ja selle koostisosade sobivuse teie isiklikuks kasutamiseks, leiate kõige uuema koostisosade nimekirja oma tootepakendil olevast koostisosade loendist. (Kauplustes uuesti täidetavate toodete puhul tuleks kõige uuem koostisosade nimekiri küsida müügikohas kohapeal pärast toote uuesti täitmist).

Kasutamine
Enne kasutamist loksutage tugevalt. Kandke vatipadja abil näole. Loputada ei ole vaja.
 
Eelised

Kahefaasiline koostis: vesi ja õli
Lõhnatu
Parandab naha niiskustaset
Katsetatud oftalmoloogilise kontrolli all

Tulemused

Eemaldab jumestuse, ka veekindla
Puhastab õrnalt
Taastab naha prinkuse niisutuse abil

Hyaluron Specialist
bi-phase-replumping-eye-make-up-remover