Magic Retouch Precision Juuksejuuri kattev tooniv sprei Root Touch Up Must

Esimene juuksejuuri kattev tooniv sprei Magic Retouch peidab hallid karvad ja juuksejuured ühe kiire pihustusega - millal, kus ja kuidas iganes sa seda vajad.

Magic Retouch toob kaasa uuenduse - meie täpse, hetkega juuksejuuri peitva harjakese, millega on lihtne jonnakaid, hajutatud halle juuksekarvu katta. Vahend seguneb sinu juuksevärviga ja kestab, kuni väljapesemiseni.
Isobutane, Ethyl Trisiloxane, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides, Ci 77891 / Titanium Dioxide, Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane, Methyl Trimethicone, Code F.I.L:C179618/1
Kuidas kasutada 1) Hoia kuivi ja lahtisi juukseid tahapoole. Tõmba harjaga Magic Precision üle oimukohtade ja hajutatud hallide juuste 2) Seejärel tõmba tavalise kammiga õrnalt läbi juuste, et juukseid ühtlaselt jaotada 3) Kui see tehtud, kuivata kiiresti fööniga või lase 5 minutit kuivada. Kammi viimast korda ja oled valmis minema hakkama! Ohud ja hoiatused Ohutusjuhised: Mitte kasutada ripsme- ega kulmumeigina ega ühelgi muul eesmärgil kui juuksemeigiks. Mitte kasutada lastel. Hoida ilma järelevalveta lastele kättesaamatus kohas. Silmadega kokkupuute korral loputa silmi veega viivitamatult ja põhjalikult.