Magic Retouch Precision Juuksejuuri kattev tooniv sprei Root Touch Up Black

Esimene juuksejuuri kattev tooniv sprei Magic Retouch peidab hallid karvad ja juuksejuured ühe kiire pihustusega - millal, kus ja kuidas iganes sa seda vajad.

Tooteteave
Magic Retouch toob kaasa uuenduse - meie täpse, hetkega juuksejuuri peitva harjakese, millega on lihtne jonnakaid, hajutatud halle juuksekarvu katta. Vahend seguneb sinu juuksevärviga ja kestab, kuni väljapesemiseni.
Koostisosad

Isobutane, Ethyl Trisiloxane, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides, Ci 77891 / Titanium Dioxide, Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane, Methyl Trimethicone, Code F.I.L:C179618/1 

Pange tähele, et meie kaubamärgi toodete koostisosade loendeid uuendatakse regulaarselt. Värskeimast koostisosade loendist leiate oma tootepakendi koostisosade loendist, et see sobiks teie isiklikuks kasutamiseks.

Kasutamine
Kuidas kasutada 1) Hoia kuivi ja lahtisi juukseid tahapoole. Tõmba harjaga Magic Precision üle oimukohtade ja hajutatud hallide juuste 2) Seejärel tõmba tavalise kammiga õrnalt läbi juuste, et juukseid ühtlaselt jaotada 3) Kui see tehtud, kuivata kiiresti fööniga või lase 5 minutit kuivada. Kammi viimast korda ja oled valmis minema hakkama! Ohud ja hoiatused Ohutusjuhised: Mitte kasutada ripsme- ega kulmumeigina ega ühelgi muul eesmärgil kui juuksemeigiks. Mitte kasutada lastel. Hoida ilma järelevalveta lastele kättesaamatus kohas. Silmadega kokkupuute korral loputa silmi veega viivitamatult ja põhjalikult.
Black
Magic Retouch
Precision Juuksejuuri kattev tooniv sprei Root Touch Up Black