Magnesium Defence spreideodorant 150 ml

Hüpoallergeenne deodorant, mis kaitseb ebameeldiva lõhna ja niiskuse eest kuni 48 tundi. Meestele, kellel on tundlik kaenlaaluste nahk ja kes eelistavad puhta ning ohutu koostisega hüpoallergeenseid deodorante.

Tooteteave
L’Oréal Men Expert Magnesium Defense on hüpoallergeenne deodorant, mis sisaldab magneesiumoksiidi (nn magneesiat) – looduslikku koostisosa, mida sportlased tunnevad ja hindavad selle üliimavate omaduste tõttu. Ei sisalda etüülalkoholi ega alumiiniumi. Hüpoallergeenne. Loodud kasutamiseks tundlikul nahal. 1. Hüpoallergeenne deodorant 2. Ainult viis koostisosa 3. Ei sisalda etüülalkoholi 4. Nahale, mis on tundlik alumiiniumisoolade suhtes
 
Koostisosad
882246 01 - INGREDIENTS: ISOBUTANE • ISOPROPYL PALMITATE • COCOS NUCIFERA OIL / COCONUT OIL • MAGNESIUM OXIDE • PARFUM / FRAGRANCE (F.I.L. Z287202/1).
 

Palun pange tähele, et meie kaubamärgi toodete koostisosade nimekirja uuendatakse regulaarselt. Tagamaks toote ja selle koostisosade sobivuse teie isiklikuks kasutamiseks, leiate kõige uuema koostisosade nimekirja oma tootepakendil olevast koostisosade loendist. (Kauplustes uuesti täidetavate toodete puhul tuleks kõige uuem koostisosade nimekiri küsida müügikohas kohapeal pärast toote uuesti täitmist).

 
Kasutamine
Loksuta tugevalt. Pihusta 15 cm kauguselt kaenlaaluste nahale.
 
Tulemused
1. Hüpoallergeenne deodorant 2. Hoiab ära ebameeldiva lõhna tekke 3. Kaitseb nahka niiskuse eest 48 tundi.
 
Magnesium Defence
spreideodorant 150 ml