Söe hämmastav detox võime

Kui kuuleme sõna "süsi", torkab esimesena pähe pilt süngetes maa-alustes tunnelites veedetud pikkade tööpäevade jooksul mustaks määrdunud nägudega kaevuritest. Seepärast on natuke keeruline ette kujutada, kuidas süsi võib meie vannitubadesse hiilida.

NÕUANNE
1

Taimse söe supervõimed

See toode, mida nimetatakse ka aktiivsöeks, moodustub mitmete eri looduslike orgaaniliste elementide põlemisel, nagu puit, juured, kookospähklid, oliivikivid; kui need elemendid on põletatud ja kokku pressitud, ilmuvad äsjaloodud mineraalile tuhanded tillukesed poorid, mis muudavad selle väljanägemiselt pesukäsna taoliseks. Seepärast tuleneb söe peamine võimekus selle võimest absorbeerida toksiine, gaase ja happeid. Näiteks suudab süsi absorbeerida 100 korda suuremas mahus gaasi, mis teeb sellest detoxi tegemisel sinu tõelise liitlase. Aastaid on taimset sütt tunnustatud kui äärmiselt tõhusat ravivahendit soolestikuprobleemide puhul (puhitused, kõrvetised ja kerge seedehäire), aga ka neerupuudulikkuse ja kolesterooliga võitlemisel, mis on ehk vähem tuntud. Tänapäeval ilmub see meie vannitubadesse ja on selleks seal, et jääda.
NÕUANNE
2

Kasutada sütt nahal?

Saaste, tubakas, liigne rasu - need on vaid mõned näited, mis lämmatavad sinu nahka. Nahk veetustub, muutub tuhmiks ja poorid ummistuvad, mille tulemusel tekivad iluvead. Taimne süsi on tänu oma imamisvõimele tõestanud, et on otsustava tähtsusega kõigi nende probleemidega tõhusal võitlemisel. Ent kuidas see oma ilurutiini lisada? Ilutoodete maailmas leiad maskides peamiselt taimset sütt. Kombineerituna näiteks saviga aitab see absorbeerida ebapuhtusi, kõrvaldada toksiine, vabaneda komedoonidest ja jume särama panna. Ja kuna taimne süsi on nii tõhus, saab see toimida ka kerge koorijana, mis on ideaalne surnud naha eemaldamiseks epidermise pinnalt. Su nahk on pehme, puhas, värske ja särav. Aga taimse söe supervõimekused ei lõpe sellega. See aitab lisaks naha puhastamisele ka säilitada naha hüdrolipiidset kihti, vältides samal ajal kiskuvat tunnet, mida pärast savimaski pealepanekut vahel tunda võid. Lõpetuseks, söel on oksüdatsioonivastane mõju, mis on abiks võitluses igapäevaste väsimusmärkide vastu, mida aktiivsed naised kogema kipuvad, ja aja jooksul vananemise vastases võitluses.