Sest meie planeet on seda väärt!

Üheksa ja pool aastat.
See on aeg, mis on veel jäänud, et võtta vastu suurim väljakutse, millega oleme silmitsi seisnud: tootmis-, tegutsemis- ja innovatsiooniviiside muutmine, et drastiliselt vähendada oma keskkonnajalajälge ja anda tarbijatele võimalus jõuda vastutustundliku tarbimiseni.
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "VideoObject", "name": "How to", "description": "Our manifesto", "thumbnailUrl": "https://www.loreal-paris.ee/-/media/project/loreal/brand-sites/oap/emea/bl/because-our-planet-is-worth-it/landing-page/video-manifesto.jpg?rev=df103f05f6a34ddeaa16f8c7bd2bf6d0", "uploadDate": "2021-06-11T11:28:24+00:00", "embedURL": "https://www.youtube.com/embed/vtCoJ_aPANk" }

Meie lubadus: vähendada oma CO2 heitmeid 2030. aastaks poole võrra

Olles maailma ilutoodete kaubamärk number üks, on L’Oréal Paris´l kohustus olla jätkusuutlikkuse eestvedaja. Sellepärast tegutseme kõikidel tasanditel, et vähendada CO2 heitmeid poole võrra iga toote kohta.

Uuri meie tegevusplaani

“Now is the time to accelerate sustainable innovation, to make the shift to a circular economy and to reduce the impact of our products”

Delphine Viguier-Hovasse, Global Brand President, L’Oréal Paris.

Investeerime 10 miljonit eurot naisi toetavatesse keskkonnaprojektidesse

Kuna kliimamuutuste peamised ohvrid on naised ja tüdrukud, toetab L’Oréal Paris kuut keskkonnaprojekti, mis vähendavad CO2 jõudmist atmosfääri ning toetavad naisi ja tüdrukuid kohalikes kogukondades.

Vaata meie eesmärke

Meie jätkusuutlikud tooted on oma klassi parimad

Enne teod, siis sõnad! Kliimamuutuste väljakutsed juba mõjutavad L'Oréal Paris´d. Avastage tooted, mis hoolitsevad teie ilu ja planeedi eest.

Tooted, mis näitavad teed
Article Push Environment

100%-line läbipaistvus meie toodete keskkonnamõju ja sotsiaalse mõju osas

Et saaksite teha teadlikke tarbimisvalikuid vastavalt oma väärtushinnangutele, kehtestas L’Oréal keskkonna- ja sotsiaalse märgistuse skoori, et võrrelda oma toodete mõju samas kategoorias.

Kuidas osta vastutustundlikult

Järgige meie jätkusuutlikkuse tegevusi ja programmi

Meie iga-aastane jätkusuutlikkuse aruanne toob välja viimase 12 kuu jooksul tehtud edusammud süsiniku jalajälje vähendamisel.

Aruande allalaadimine
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "AVALEHT" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ee/because-our-planet-is-worth-it", "name": "because-our-planet-is-worth-it" } } ] }