Hapnik, värske õhu sõõm täiusliku naha jaoks

Oleme tervisliku ja särava naha saavutamiseks alati otsimas uusi hoolitsusi, tooteid ja tehnikaid. Siin tutvustame oma uusimat hullustust: hapnikuhooldust!

NÕUANNE
1

Hapnikumask värske jume jaoks

Roosilise sära jaoks vajab meie nahk hapnikku. Hapnikupuuduse all kannatav nahk on säratu, tuhmim ja dehüdreerunud. Vanus ja elustiil (saaste, stress, kurnatus, rasvane toit...) põhjustab hapnikutaseme langust, mis peegeldub silmapilkselt ka nahas. Seega peame aitama oma nahal hingata, kastutades hapnikurikkaid koostisaineid, mis puhastavad ja niisutavad epidermist.
NÕUANNE
2

Nahale sära lisavad kreemid

Hiljuti on suure populaarsuse saavutanud hapnikurikkad seerumid, mis muudavad naha säravamaks ja niisutavad seda. Iga epidermisesse imenduv hapnikumolekul vabastab kaks veemolekuli just seal, kus neid on vaja. Me kõik teame, et hästi niisutatud nahk on kõige parem ennetav kaitse kortsude vastu. Tulemus? Täidlane, virsikuvärviline, beebipehme nahk! Veelgi enam, hapnikupõhised hooldused on hüpoallergeensed, mis tähendab, et need sobivad kõigile nahatüüpidele, kaasa arvatud tundlikule nahale.
NÕUANNE
3

Nahka elavdavad hoolitsused

Hapnikuhooldused on vallutanud tormina spaad ja ilusalongid. Neil ei ole midagi ühist maskide ja hoolitsustega, mida me kodus teeme. Hapnikuhoolduse ajal pumbatakse nahka hapnikuseerumit, mis on rikastatud selliste toimeainetega nagu oomega 3, A-vitamiin või hüaluroonhape. Hapnik suudab viia toimeained just sinna, kus neid vajatakse, muutes need veelgi efektiivsemaks. Nahk muutub sügavalt niisutatuks, sest absorbeerib iga tillukese mullikese. Kindel viis vabade radikaalide kõrvaldamiseks ja naha vananemise vastu võitlemiseks! 
NÕUANNE
4

Süstid naha vananemise vastu

Hapnikuhoolduse uusim põlvkond kasutab sekkumistehnikat. Tegemist on valutu protsessiga, mille puhul hapnik süstitakse otse nahka. See vähendab naha vananemist, hallust, punaseid laike, silmaaluseid turseid ja tumedaid rõngaid. Hapnikusüstid teevad imet ka vanuselaikudega, vähendades liigsest melaniinitoodangust põhjustatud tumedaid plekke.