Kasuta koorimist: 5 põhjust oma näo ja keha koorimiseks

Koorimine on tähtis iluprotseduur, mis silub nahka, kiirendab vereringet ja puhastab ummistunud poorid. Loe, mis on meie arvates 5 tähtsaimat põhjust oma näo ja keha koorimiseks.

Põhjus
1

Skrubji padara jūsu ādu patiesi maigu

Kui niisutamine on sinu teine loomus, aga koorimine ei kuulu sinu igapäevase enese eest hoolitsemise hulka, siis oled valel teel. Koorimise puhul sünnib maksimaalne efekt minimaalse pingutusega, andes silmapilkselt tulemuseks siidpehme naha. Koorijad eemaldavad surnud rakke ja päeva jooksul nahale kogunenud mustust, nagu saaste, tubakasuits ja liigne rasu, tänu koorivatele terakestele, mis on näo jaoks peenemad ja keha jaoks jämedamad. Tulemus? Nahk on sile, pehme ja ühtlase tooniga.
Põhjus
2

Skrubji padara jūsu ādu mirdzošāku

Koorimine võib stimuleerida verevarustust, hõlbustada hapnikuga varustamist ja koorida sinu nahka: täieliku efekti saamiseks hõõru väikeste ringikujuliste liigutustega nahale oma lemmikkoorijat. Koorimine eemaldab mustuse, mis blokeerib poorid ja takistab nahal hingata. Võid tuhmile, kahvatule jumele head aega öelda: sinu nahk on särav nagu virsik
Põhjus
3

Attīrīšana ar skrubi papildina citas ādas kopšanas procedūras

Näole ja kehale kogunenud mustusest vabanemine teeb su naha puhtaks ja selgeks ning valmistab selle teiste ilutoodete jaoks paremini ette . Kui su poorid on avatud ja vereringe ergutatud, pääsevad niisutajad ning kortsudevastased ja tselluliidivastased hooldused lihtsamini sinu nahka.
Põhjus
4

Sejas un ķermeņa skrubji paildzina jūsu iedegumu

Oli aeg, mis arvati, et koorimine ja päevitamine ei sobi kokku. See pole enam nii. Koorimine on tähtis, et päevitus kauem kestaks: surnud rakkude eemaldamine muudab su päevituse mitte ainult ühtlasemaks vaid ka säravamaks. Särava, kauakestva päevituse hoidmiseks koori end korra nädalas.
Põhjus
5

Attīrīšana ar skrubi ir ātra un vienkārša