Excellence Crème Püsivärv Excellence Universal Nudes 4U Universal Brown

Excellence Universal Nudes on kolmekordse hooldusega värvimisrituaal, ilma ammoniaagita. Tagab kauapüsiva värvitooni ning teeb juuksed läikivaks ja pehmeks. Katab kuni 100% halle juukseid. Pakendis on: 1) Hooldav värvimiskreem ilma ammoniaagita. Rikastatud pro-keratiini ja aktiivsete koostisosadega, kaitsmaks juukseid värvimise ajal. 2) Leebe pH-tasemega hooldav värvimisjärgne šampoon – puhastab õrnalt peanahka ja juukseid. Silendab juukseid ja toob esile nende läike. 3) Kerge toitev mask, rikastatud keramiidiga, mis toidab juukseid neid liigselt koormamata.

Tooteteave
Excellence Universal Nudes 4U on universaalne blond, mis sobib iga nahatooniga. Varjund "U" on ainulaadne segu harmoonilistest värvarjundtest, mis annavad rikkaliku loomulsuna nalva tulemuse ja sobitub kõigi nahatoonidega. Excellence Universal Nudes on kolmekordse hooldusega värvimisrituaal, ilma ammoniaagita. Tagab kauapüsiva värvitooni ning teeb juuksed läikivaks ja pehmeks. Katab kuni 100% halle juukseid. Pakendis on: 1) Hooldav värvimiskreem ilma ammoniaagita. Rikastatud pro-keratiini ja aktiivsete koostisosadega, kaitsmaks juukseid värvimise ajal. 2) Leebe pH-tasemega hooldav värvimisjärgne šampoon – puhastab õrnalt peanahka ja juukseid. Silendab juukseid ja toob esile nende läike. 3) Kerge toitev mask, rikastatud keramiidiga, mis toidab juukseid neid liigselt koormamata.
Koostisosad

AQUA / WATER • HYDROGEN PEROXIDE • CETEARYL ALCOHOL • TRIDECETH-2 CARBOXAMIDE MEA • CETEARETH-25 • GLYCERIN • PHOSPHORIC ACID • TETRASODIUM ETIDRONATE • TETRASODIUM PYROPHOSPHATE • SODIUM SALICYLATE

Palun pange tähele, et meie kaubamärgi toodete koostisosade nimekirja uuendatakse regulaarselt. Tagamaks toote ja selle koostisosade sobivuse teie isiklikuks kasutamiseks, leiate kõige uuema koostisosade nimekirja oma tootepakendil olevast koostisosade loendist. (Kauplustes uuesti täidetavate toodete puhul tuleks kõige uuem koostisosade nimekiri küsida müügikohas kohapeal pärast toote uuesti täitmist).

Kasutamine
Järgige kasutusjuhendit: 1. Alustage juustele kandmist juuksejuurest, kandke segu kuivadele, pesemata juustele. Jätke 20 minutiks mõjuma. 2. Ülejäänud segu kandke juustele kogu pikkuses ja juukseotstele. Jätke 10 minutiks mõjuma. 3. Loputage põhjalikult, kuni vesi jääb puhtaks. 4. Kandke šampoon juustele. Loputage. 5. Kandke juustele väike kogus toitvat maski. Laske 3 minutit mõjuda ja loputage.
Tulemused
Tagab kauapüsiva värvitooni ning teeb juuksed läikivaks ja pehmeks Katab hallid juuksed kuni 100%. Sobib kõigi nahatoonidega
4U Universal Brown
Excellence
Crème Püsivärv Excellence Universal Nudes 4U Universal Brown